השתלת שיער

השתלת שיער

מהי השתלת שיער?

הן מבחינה פסיכולוגית והן מבחינה פיזית, לאדם יש מבנה רגיש ובאופן טבעי שני המאפיינים הללו משפיעים זה על זה.

גורמים כמו גנטיקה, הורמונים או הזדקנות הם דברים שיכולים לגרום לשינויים בגופנו. בין הגורמים הללו, נשירת שיער בולטת כגורם המשפיע פיזית על גופנו. למרות שזהו אתגר בעיקר לגברים, ישנן גם נשים הסובלות מהתקרחות. והשאלה היא איך אפשר לפתור את הבעיה הזו?

לאדם שיש לו התקרחות, הפתרון הסופי והטבעי היחיד הוא ביצוע השתלת שיער, שכן הזקיקים שיושתלו הם מהאדם עצמו, התוצאה הסופית תהיה טבעית, והשיער החדש לעולם לא ייפול, כי באזור התורם יש את הזקיקים שמקודדים גנטית לא ליפול, בסופו של דבר כשהמטופל יסתכל במראה, הוא יראה אדם שמעולם לא היה לו התקרחות.

טכניקת השתלת שיער

טכניקת FUE (Extraction of follicular units) היא אחת הטכניקות השכיחות, המודרניות והמוצלחות המיושמות כיום, בניגוד לטכניקות קודמות, היא אינה גורמת לצלקת כלשהי באזור המנותח.

בשיטה זו, הזקיקים נשלפים אחד אחד מאזור התורם של המטופל באמצעות מיקרו-מוטור. יש לשמר את הזקיקים המופקים הללו בתמיסה בצלחות הפטרי ויש לשמור אותם קרים.

לאחר מכן, פותחים ערוצים, הם מיקרו-חורים להחדרת הזקיקים, ומספר הערוצים זהה לזה של הזקיקים שחולצו. בשלב זה מומלץ להשתמש בטיפ "ספיר". לאחר פתיחת הערוצים, הזקיקים מוכנסים אחד אחד. כל התהליך אורך כ-6 שעות בסך הכל.

WhatsApp